parafina na dłonie wrocław

Ratunek dla przemarzniętych dłoni

Pielęgnacja u kosmetyczki

Suche, popękane dłonie to częsty problem, z którym zmagamy się przede wszystkim jesienią i zima. Mróz, chłód nie są przyjazne naszym dłoniom. Jak zadbać o piękne dłonie przed nadejściem mrozów?

Parafina – co warto wiedzieć?

Z problemem wysuszonych dłoni zmaga się wiele kobiet. Jest jednak na to skuteczna rada. Zabieg parafinowy na dłonie Wrocław pomoże nawilżyć dłonie i sprawi, że skóra będzie jędrna oraz gładka.

Parafina, wykorzystywana do zabiegu, jest pochodną ropy naftowej. Parafina nie nawilża samodzielnie, ale sprawia, że na skórze powstaje warstwa ochronna, która sprawia, że dłonie są nawilżone, stają się gładkie, a skóra wygląda znacznie korzystniej.

Parafina na dłonie Warszawa to idealny zabieg na chłodne dni. Parafina długo utrzymuje ciepło, dzięki temu otwierają się pory, usprawnia się krążenie, a substancje kosmetyczne, które znajdują się w kremach do rak i balsamach wchłaniają się dużo lepiej. Nasze dłonie są piękne, skóra jędrna i nawilżona.

Jak wygląda zabieg parafiny na dłonie?

Parafina na dłonie Warszawa rozpoczyna się od peelingu dłoni. Usunięcie martwego i zrogowaciałego naskórka spowoduje, że substancje odżywcze będą lepiej przyjmowały się na skórę.

Kolejnym elementem zabiegu parafinowego na dłonie Wrocław jest zanurzenie rąk w kąpieli parafinowej. Po uzyskaniu grubej powłoki z parafiny kosmetyczna zakłada na dłonie rękawiczki, które ogrzewają ciało przez około 20 minut. Zdjęcie parafiny oraz masaż dłoni to ostatni etap zabiegu.

Zabieg parafinowy na dłonie we Wrocławiu nie tylko sprawi ogromną przyjemność, ale jednocześnie gwarantuje, że skóra będzie nawilżona i odżywiona.