stopy

Pedicure hybrydowy

Pedicure

Pięknie wykonany pedicure robi wrażenie i nieprawdą jest, że jest on mniej ważny niż manicure. Przede wszystkim jednak pedicure warto wykonać przed planowanym wyjazdem na wakacje. To właśnie wtedy najczęściej nosi się odkryte buty, sandałki oraz spaceruje się boso po plaży, a w takich warunkach dobrze wykonany pedicure to po prostu podstawa!

Jaki pedicure wybrać i gdzie go wykonać?

Na pewno jednym z częściej wyszukiwanych zagadnień jest pedicure hybrydowy Wrocław. Lakiery hybrydowe cieszą się ostatnio ogromnym zainteresowaniem. Głównie dlatego, że utrzymują się na paznokciach bardzo długo i dzięki temu nie ma potrzeby poprawiania paznokci podczas wakacyjnego wyjazdu. Na lakierach hybrydowych nie powstają także zarysowania ani wgłębienia, toteż w idealnym stanie może on przetrwać nawet kilka tygodni, co jest wynikiem, którego może pozazdrościć mu każdy inny lakier.
Profesjonalny pedicure hybrydowy we Wrocławiu wykonasz tutaj.

Skoro wiadomo już, że chce się pedicure hybrydowy, na jaki kolor warto się zdecydować?

W tym sezonie rządzić będą przede wszystkim różnego rodzaju neony. Na pewno warto zwrócić więc uwagę na intensywną zieleń, żółć oraz pomarańcz, które wracają do łask po latach zapomnienia. Dla pań, które jednak nie chcą zdecydować się na takie odcienie, jak najbardziej polecane są pastelowe barwy, które wyglądają dobrze na każdej płytce paznokcia, a dodatkowo są na tyle neutralne, że doskonale sprawdzą się bez względu na panującą modę.