paznokcie

Manicure w domu czy w profesjonalnym salonie?

Manicure

Manicure kobiety kochały od zawsze. Gdy do Polski trafiła moda na manicure hybrydowy, który trzyma się na paznokciach nawet do 2-3 tygodni, panie chętnie wybierały ten rodzaj lakierów. Niestety, nie każda z nas ma tyle czasu i precyzji, by wykonać ten rodzaj manicuru samodzielnie w domu. Czy warto więc wybrać się do profesjonalnego salonu? Jaki jest koszt manicuru hybrydowego? O to nasze wskazówki.

Manicure hybrydowy

Ten rodzaj manicuru wybierają panie przede wszystkim w wygody i oszczędności czasu. Dobrze wykonany manicure nie dość, że trzyma się długo na dłoniach to jeszcze świetnie wygląda (mimo obowiązków domowych jak np. pranie czy mycie naczyń) to jeszcze nie odpryskuje, nie rysuje się a kolor zawsze jest intensywny.

Gdzie robić paznokcie?

Manicure najlepiej wykonywać w profesjonalnych salonach, w których pracują osoby z doświadczeniem i dobrym sprzętem. Manicure hybrydowy Warszawa Centrum umożliwia zrobienie profesjonalnego zabiegu już w zaledwie godzinę. Warto wybierać miejsca, gdzie salony posiadają profesjonalne kosmetyki.

Ceny

paznokcieManicure hybrydowy w centrum Warszawy można wykonać już od kilkudziesięciu złotych do ok. 150 zł. Wszystko zależy oczywiście, czy jest wykonywany na naturalnej płytce czy na przedłużonej. Ponadto cena będzie różnić się od tego, czy wybierzemy jeden kolor, czy też klientki zażyczą sobie wzroki lub zdobienia w postaci naklejek czy cyrkonii.

Aktualne trendy manicurowe są bardzo łaskawe dla pań, gdyż modne są różnorodne wzory i prawie wszystkie kolory. Panie robiące manicure hybrydowy w Warszawie Centrum tworzą na nich np. efekt syrenki, efekt lustrzany czy wzorki ręcznie malowane, które wygadają jak małe obrazy. Efekt bywa niezwykle imponujący.