Manicure hybrydowy, czyli piękne paznokcie

Manicure

Manicure hybrydowy bije rekordy popularności – to jedna z najczęściej wybieranych usług kosmetycznych. Dla wielu kobiet jest synonimem dbania o siebie i swoje piękno. Ze względu na trwałość, intensywne kolory i estetyczny wygląd wypiera klasyczny manicure wykonywany zwykłym lakierem do paznokci. 

Manicure hybrydowy – zalety

Skorzystanie z usługi manicure’u hybrydowego pozwala na zaoszczędzenie czasu. Cały zabieg trwa od pół godziny do godziny, a efekt trzyma się około 3 tygodni i nie wymaga poprawiania, czego nie można powiedzieć o tradycyjnym manicurze. Dobry lakier hybrydowy to gwarancja trwałości, odporności na uszkodzenia i odpryski. Dzięki temu unika się sytuacji, gdy przed wyjściem z domu paznokcie okazują się nieestetyczne. Manicure hybrydowy to sposób na zadbane i atrakcyjne dłonie. Jego aplikacja jest w pełni bezpieczna dla płytki paznokcia. Wyróżnia go też wysoka pigmentacja lakierów, łatwość w równym pokryciu płytki, a także połysk. 

Jaki manicure hybrydowy wybrać?

Manicure hybrydowy to dowolność stylizacji. Wiele kobiet wybiera zwykłe paznokcie – pomalowane w jednym koloru. Dobrym pomysłem jest stylizacja w ulubionym kolorze, klasycznej czerwieni czy prostym beżu. Specjalistki od manicure’u wykonują też bardziej zaawansowane zdobienia np. w kwiaty lub geometryczne wzory.