Olej z pestek malin dla skóry z problemami
Olej z pestek malin posiada bardzo szerokie spektrum działania na skórę. Nadaje się jako kosmetyk pielęgnacyjny, ale także jako ochronny. Dzięki imponującej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz witamin E i A, olej z pestek malin jest kosmetykiem do każdego rodzaju skóry. (więcej…)
11/19/2017
Kosmetyki naturalne działają cuda
Jakiś czas temu pojawił się na świecie trend o nazwie naturalność. Dotyczyło to zarówno samego wyglądu ludzi, kosmetyków, materiałów wykorzystywanych w domach, czy do budowy domów. Wydawało się, że taki trend nie utrzyma się długo. Jednak stało się inaczej, a nawet nastąpiło jego umocnienie. (więcej…)
11/07/2017
Niezwykły olejek zatrzyma starzenie
Chyba każdy chciałby być wiecznie młody. Oczywiście całe życie nie można mieć osiemnastu lat, jednak dzięki odpowiednim kosmetykom da się wyglądać młodziej. Do tego typu produktów bez wątpienia należy olejek na bazie pestek z opuncji figowej. (więcej…)
10/22/2016
Jak działa mydło syberyjskie
Wiele osób jest nieprzekonanych do zupełnie naturalnych składników i kosmetyków. Brak przekonania wywodzi się przede wszystkim ze stereotypów, jakoby takie kosmetyki były o wiele mniej efektowne w działaniu od klasycznych, chemicznych. (więcej…)
10/15/2016