modny manicure

Jakie są modne paznokcie w tym sezonie?

Manicure

Elegancki i modny manicure jest podstawą pięknego wyglądu każdej miłośniczki najnowszych trendów. Jakie paznokcie podbiją nasze serca w tym sezonie?

Większość pięknych kobiet każdego dnia dbających o swój nienaganny wizerunek nie potrafi wyobrazić sobie stylizacji bez uzupełnienia jej starannym oraz modnym manicure.

Modne paznokcie 2019 z pewnością będą potrafiły odmienić codzienny wygląd każdej kobiety, niezależnie od posiadanego przez nią wieku.

Niezwykle modny – nowy odcień nude

Odcień nude, nieco przypominający barwę lekko brzoskwiniową z pewnością będzie idealny dla minimalistek oraz fanek naturalnych odcieni. Jest to niezwykle przyjemna odmiana klasyczne nieco beżowego oraz naturalnie różowego koloru.

Takie modne paznokcie w sezonie 2019 pasują na wiele okazji. Idealnie nadają się dla pań wykonujących pracę w biurze jak i dla tych, które lubią często wychodzić na wieczorne spotkania towarzyskie.

Modne paznokcie z kolorowymi końcówkami

Prawdziwym hitem tego sezonu wiosenno – letniego są również paznokcie z kolorowymi końcówkami. Jest to świetna propozycja dla tych pań, które lubią eksperymentować.

W tym sezonie wystarczy sprawić sobie delikatne jasnoróżowe czy też brzoskwiniowe paznokcie, a końcówki uzupełnić pomarańczowym lub malinowym kolorem, aby modnie i elegancko się prezentować.

Piękne i zadbane dłonie są wizytówką każdej kobiety, zatem warto zadbać o to, aby każdego dnia atrakcyjnie oraz elegancko się prezentować