Co można zrobić z rzęsami, aby wyglądały lepiej?

Pielęgnacja u kosmetyczki

Krótkie i rzadkie rzęsy, to zdecydowanie nie jest piękna oprawa dla oczu. Wydają się one wtedy małe i mało wyraziste. Na szczęście za pomocą metod takich metod i miejsc jak przedłużanie rzęs Wrocław, laminowanie czy po prostu makijaż, można zdecydowanie poprawić ich kondycję i wygląd.

Przedłużanie rzęs we Wrocławiu

Przedłużanie rzęs to stosunkowo szybki i prosty zabieg kosmetyczny, dzięki któremu każda kobieta może mieć piękne wachlarze rzęs. Warto sprawić sobie tą przyjemność i sprawdzić, jaki efekt da przedłużanie rzęs u konkretnej kobiety. Klientki gabinetów kosmetycznych mają wpływ na to, jak rzęsy będą wyglądały po przedłużeniu. Mogą zatem oczekiwać bardziej spektakularnego efektu, lub postawić na efekt naturalny. Jedno jest pewne – zagęszczone i przedłużone rzęsy dodają urody każdej kobiecie.

efekt wydłużonych rzęs

Odpowiedni makijaż

Alternatywą dla poprawy wyglądu rzęs jest również odpowiedzią makijaż. Można zaopatrzyć się na przykład w odżywkę pod tusz, dzięki której rzęsy po pomalowaniu czarnym lub brązowym tuszem prezentują się lepiej. Są grubsze i optycznie gęstsze, a także wywinięte i przedłużone. Można też doczepić kilka kępek sztucznych rzęs, na przykład po zewnętrznej stronie oka.

Laminowanie rzęs i odżywki na noc

Dla miłośniczek naturalnego wyglądu rzęs, które raczej stronią od malowania ich za pomocą tuszu, dobrym rozwiązaniem będzie laminowanie rzęs i stosowanie odżywek na noc. Już po pierwszym zabiegu laminowania rzęsy są bardziej sprężyste i dobrze odżywione,  a po kilku tygodniach regularnego nakładanie odżywki na noc, będą też wyraźnie dłuższe.